Inżynier Automatyk

Posted: Saturday, 06 April 2024
Valid Thru: Monday, 06 May 2024
Index Requested on: 04/06/2024 19:20:16
Indexed on: 04/06/2024 19:20:16

Location: Czestochowa, Silesian, SL, , PL

Industry: Advertising and Public Relations
Occupational Category: 17-2000.00 - Architecture and Engineering
Type of Employment: FULL_TIME

Guardian Industries is hiring!

Description:

Opis Stanowiska

Guardian Częstochowa Sp. z o.o. poszukuje Inżynier Automatyk .

Zakres Obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (czujniki, przetworniki, mierniki, wskaźniki, rejestratory, systemy wizyjne, napędy, zawory, pompy, PLC, komputery przemysłowe)
  • Projektowanie i programowanie systemów automatyki
  • Udoskonalanie i proponowanie nowych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej
  • Diagnozowanie i naprawa awarii w systemach automatyki
  • Instalacja i konfiguracja systemów sterowania
  • Prowadzenie racjonalnej polityki części zamiennych i serwisów
  • Współpracę z działami technologicznymi w rozwoju linii produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Weryfikację przyczyn awarii
  • Udział projektach inżynieryjnych (również międzynarodowych)
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracowników i maszyn

Nasze Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w dziale: utrzymania ruchu, konstrukcyjnym lub inżynieryjnym
  • Zdolności i wiedzę z zakresu automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy pod presją i radzenia sobie ze stresem
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dokładność, systematyczność i gotowość do aktualizowania swojej wiedzy
  • Zaangażowanie, skrupulatność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Co Będzię Twoim Dodatkowym Atutem

  • Z najomość oprogramowania do obsługi sterowników przemysłowych Siemens (Simatic Manager, TIA Portal)
  • Znajomość oprogramowania do parametryzacji falowników
  • Znajomość oprogramowania do paneli operatorskich Siemens (Simatic WinCC)
  • Znajomość oprogramowania SCADA (iFix, WinCC)
  • Umiejętność programowania urzą dzeń oraz systemów takich jak PLC, HMI czy SCADA

W firmach Koch jesteśmy przedsiębiorcami. Oznacza to, że otwarcie kwestionujemy status quo, znajdujemy nowe sposoby tworzenia wartości i otrzymujemy wynagrodzenie za nasz indywidualny wkład. Każdy zakres wynagrodzenia podany dla danego stanowiska jest szacunkowy i wynika z dostępnych danych rynkowych. Rzeczywista kwota może być wyższa lub niższa niż podany zakres, biorąc pod uwagę wiedzę, umiejętności, zdolności i lokalizację geograficzną każdego kandydata. Jeśli masz pytania, porozmawiaj ze swoim rekruterem o elastyczności i szczegółach naszej filozofii wynagrodzeń.

Kim Jesteśmy

Guardian Częstochowa Sp. z o.o. to międzynarodowa firma produkcyjna, będąca częścią Grupy Guardian - jednego z największych na świecie producentów szkła płaskiego i przetworzonego.

Jesteśmy nowoczesną, stabilną i dynamicznie rozwijającą się organizacją. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z potrzebami i wyzwaniami lokalnego rynku. Nasz zespół tworzą dynamiczni i ambitni ludzie, którzy z pasją realizują swoje zadania. Obecnie, w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem, ale jesteśmy również otwarci na młode osoby, które są na początku swojej drogi zawodowej.

Co Oferujemy

  • Ciekawą i wymagającą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia

#LI-TN9

Responsibilities:

Please review the job description.

Educational requirements:

  • high school

Desired Skills:

Please see the job description for required or recommended skills.

Benefits:

Please see the job description for benefits.