SKLADNÍK/MANIPULANT S VZV

Posted: Thursday, 18 April 2024
Valid Thru: Saturday, 18 May 2024
Index Requested on: 04/18/2024 13:54:20
Indexed on: 04/18/2024 13:54:20

Location: Ostrava, 80, , CZ

Industry: Transportation and Logistics
Occupational Category: 15-0000.00 - Computer and Mathematics
Type of Employment: FULL_TIME

CZ1480, a division of DHL Freight CZ s.r.o., is hiring!

Description:

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží? Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti. A právě teď do svých řad hledáme novou posilu, kterou můžeš být právě ty!

NÁPLŇ PRÁCE:

* Práce ve dvousměnném provozu.
* Obsluha VZV.
* Nakládka a vykládka vozidel.
* Manipulace se zbožím a příprava k expedici.
* Práce se skenerem a kontrola zboží.

POŽADUJEME:

* Oprávnění na VZV.
* Zkušenost s manipulační technikou.
* Dobrý zdravotní stav.
* Čistý trestní rejstřík.
* Pozitivní přístup při řešení vzniklých situací.

NABÍZÍME:

* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
* Pravidelnou mzdu vyplácenou již v prvních dnech měsíce.
* Stravné plně hrazené zaměstnavatelem 90 Kč/odpracovaný den.
* 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna.
* Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže.

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte zaslat svůj životopis!

Responsibilities:

Please review the job description.

Educational requirements:

  • high school

Desired Skills:

Please see the job description for required or recommended skills.

Benefits:

Please see the job description for benefits.