Ηλεκτρολόγος Βάρδιας

Posted: Wednesday, 17 April 2024
Valid Thru: Friday, 17 May 2024
Index Requested on: 04/17/2024 13:52:21
Indexed on: 04/17/2024 13:52:21

Location: Athens, 01, , GR

Industry: Advertising and Public Relations
Occupational Category: 13-0000.00 - Business and Financial Operations
Type of Employment: FULL_TIME

Johnson & Johnson Hellas Commercial and Industrial S.A. is hiring!

Description:

Description

Ποιοι είμαστε

Στην Kenvue ενισχύουμε την εξαιρετική δύναμη της καθημερινής φροντίδας. Οι εμβληματικές μάρκες μας - NEUTROGENA®, AVEENO®, TYLENOL®, LISTERINE®, JOHNSON'S® και BAND-AID®- είναι πρωτοπόροι κατηγορίας και τις εμπιστεύονται εκατομμύρια καταναλωτές που χρησιμοποιούν τα προϊόντα μας για να βελτιώσουν την καθημερινότητά τους. Οι υπάλληλοί μας μοιράζονται μια νοοτροπία με προσανατολισμό στην ψηφιοποίηση, μια προσέγγιση στην καινοτομία που βασίζεται σε βαθιά ανθρώπινες γνώσεις και μια δέσμευση να κερδίζουν τα προϊόντα μας συνεχώς μια θέση στις καρδιές και τα σπίτια των καταναλωτών. Λειτουργώντας από το 1975, η παραγωγική μας μονάδα στη Μάνδρα Αττικής παράγει καταναλωτικά προϊόντα προσωπικής υγιεινής έχοντας έντονη εξαγωγική δραστηριότητα παγκοσμίως και τηρώντας παράλληλα τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας και αναζητά: Ηλεκτρολόγο Βάρδιας.

Περιγραφή θέσης

Ο ηλεκτρολόγος βάρδιας θα είναι υπεύθυνος για την επίβλεψη της ορθής ηλεκτρολογικής λειτουργίας του εξοπλισμού του Εργοστασίου κατά την διάρκεια της βάρδιας του.

Αρμοδιότητες

• Επισκευή και συντήρηση ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων εργοστασίου.

• Διεξαγωγή προληπτικών και διορθωτικών εργασιών συντήρησης

• Γνώση διαδικασιών και μεθόδων επίλυσης προβλημάτων (RCPS)

• Τήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας του εργοστασίου σύμφωνα με τις προδιαγραφές GMPS.

• Ανάγνωση και κατανόηση εγχειριδίων και οδηγιών συντήρησης, καθώς και τυποποιημένων ανταλλακτικών εμπορίου.

• Στενή συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της τεχνικής ομάδας για την αποτελεσματική εκτέλεση έργων.

Qualifications

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας. Εναλλακτικά κάτοχος άδειας ασκήσεως επαγγέλματος ηλεκτρολόγου/ηλεκτροτεχνίτη

• Εμπειρία 3 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον ως Ηλεκτρολόγος βάρδιας

• Γνώση Αγγλικής γλώσσας σε ικανοποιητικό επίπεδο

• Γνώση χρήσης Η/Υ

• Δυνατότητα εργασίας σε σύστημα κυλιόμενων βαρδιών

Επιθυμητό προσόν

• Γνώσεις σύγχρονου αυτοματισμού και PLC

• Προηγούμενη εμπειρία σε πολυεθνικό περιβάλλον θα αποτελέσει επιπρόσθετο προσόν

Ικανότητες

• Συνέπεια και επαγγελματισμός

• Προσοχή στη λεπτομέρεια και μεθοδικότητα

• Ικανότητα διάγνωσης και επίλυσης τεχνικών προβλημάτων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

• Ιατροφαρμακευτική κάλυψη

• Επιμέρους Κάλυψη εξόδων μετακίνησης

• Επίδομα σίτισης εντός των εγκαταστάσεων της εταιρείας

• Επίδομα Παιδικού Σταθμού

• Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

• Επίδομα άθλησης /αθλητικού εξοπλισμού

Η Kenvue είναι περήφανη που είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών. Όλοι οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις θα αξιολογηθούν για απασχόληση χωρίς να λαμβάνεται υπόψη η εθνικότητα, το χρώμα, η θρησκεία, το φύλο, ο σεξουαλικός προσανατολισμός, το φύλο, η ηλικία, ή η προστατευόμενη ιδιότητα του βετεράνου και δεν θα υφίστανται διακρίσεις λόγω αναπηρίας.

Responsibilities:

Please review the job description.

Educational requirements:

  • high school

Desired Skills:

Please see the job description for required or recommended skills.

Benefits:

Please see the job description for benefits.